Hakkımızda

www.helalbeslen.com  Helal, sağlıklı ve doğal ürünlerin satış sitesidir..

Günümüz gıda şartlarından oluşan katkılı ve helal, doğal olmayan beslenme alışkanlıklarını şarküteri ürünlerinde kırabilmek amacıyla bu sayfayı oluşturduk. Yıllarca toptan ve  perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektörde bulunan helal ürünlerin tüketici ile buluşturulması konusunda bilişim ve internet sistemlerini kullanma kararı almış ve milletimizin helal, doğal, sağlıklı ve kaliteli ürünü uygun fiyata tüketmesi için bu çalışmayı başlatmıştır. 


DEĞERLERİMİZ


Müşterilerimiz önceliğimizdir. Mutluluk ve ihtiyaçlarına önem verip, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama prensibi ile çalışırız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda helal, sağlıklı ve doğal olan ürünleri müşterilerimizin kapılarına kadar teslim edip, bire bir ticaret geleneğini de sürdürmekteyiz.

Mükemmellik hedefi ile kalitemizi devam ettirmek için çalışırız. Faaliyet gösterdiğimiz alanda çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterimize en iyiyi sunarız. Zorlukları aşar, farklılıklar ile zenginleşir ve başarıyı birlikte kucaklarız. Sonuç odaklıyız, hiç yılmadan ilerlememizi sağlayan sabrımız ile hedefimize ulaşırız. Değişim ve yenilikler karşısında cesaretimizle karşılar ve uygularız.

WhatsHelp.io widget -->